مرگ با شرف بهتر از خدمت به ضحاک خامنه ای و سرکوب مردم است، شعار شادروان ستوان یکم وحید تبریزی

دبیرخانه جنبش آذربایجان پس از بررسی خبر خودکشی ستوان یکم وحید تبریزی شکیب، (وردینلو) عضو یگان ویژه تبریز، که انتشار خبر این جانباخته از سوی نهادهای امنیتی و انتظامی ممنوع اعلام شده است را محضر ارجمند مردم تقدیم می کند.

پس از سخنرانی و فرمان آماده باش سرتیپ دوم پاسدار محمد مسرور فرمانده جنایتکار و آدم کش یگان ویژه استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز با هماهنگی و همکاری نعمتی از فرمانده هان امنیتی استان دستور سرکوب اعتراضات مردم داده می شود که موجب ناخشنودی و سرپیچی از دستور جمعی از نیروهای یگان ویژه از جمله شادروان ستوان یکم وحید تبریزی شکیب، (وردینلو)  گردیده و با صدای بلند می گوید:

دریاچه ارومیه به کلی خشکیده و کل مردم آذربایجان دچار بحران شدید و حتی کوچ اجباری خواهند شد و این مردم حق دارند اعتراض کنند. این سخنان به حق ستوان یکم وحید موجب خشم و عصبانیت سردار پاسدار آدمکش محمد مسرور گشته و با تشر و بی احترامی وی را خطاب قرار داده و از او خواسته است پس از اتمام مراسم به دفتر او برود که آنجا شادروان وحید را تهدید به محاکمه و  عنصر ضد انقلاب خوانده و بطور آشکار تهدید به تنبیه و مجازات شدید می‌کند.

پس از آن گفتگو که متاسفانه از محتوای آن خبر‌ بیشتری در دست نداریم، وحید به جلوی مقر اصلی یگان‌ویژه آمده و مقابل چشم همه دوستان خود کلت کمری خود را کشیده و به مغز خود شلیک کرده است!!.

ستوان یکم وحید تبریزی شکیب، (وردینلو) نمونه‌ای از پلیس‌های باشرف ایرانی، آذربایجانی است.

خبرهای رسید به دبیرخانه جنبش آذربایجان حاکی از این است که مراسم سوم این جانباخته راه آزادی توسط فرماندهی نیروی انتظامی استان و یگان ویژه تبریز تحت شدیدترین جو امنیتی و با شرکت اجباری اعضای یگان ویژه، نیروهای امنیتی و فرماندهان سپاه عاشورا در مسجد بقیه الله محله مارالان برگزار شده و خانواده وردینلو و دیگر اقوام تهدید به سکوت گشته اند که در روزهای آینده اخبار تکمیلی را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی از خبررگزاری‌ها درخواست عدم پوشش و بایکوت این خبر را کرده بود تا میزان سرپیچی از سرکوب و ریزش نیروهای نظامی رسانه‌ای نشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *